poniedziałek, 14 lipca 2014

Makaronowe torebki czyli włóczka Spaghetti

Uwielbiam nowości :) Jeżeli pojawia się coś ciekawego nowego - ja muszę to mieć :) Nie ważne że nieraz nie mam czasu na zrobienie z tego żadnej rzeczy... No ale teraz było inaczej :)

Nowa "inna" włóczka, trochę przypominająca pociętą koszulkę i zwiniętą w rulon ale jakże fajna... a mowa tu o włóczce Cotton Spaghetti w wersji jednokolorowej oraz wielokolorowej.
 Można z niej wyczarować na prawdę masę fajnych rzeczy a w dodatku robi się nią mega szybko, a dla mamy dwójki maluszków to bardzo fajna sprawa.. :)
W moje ręce wpadły dwa motki w kolorze czarnym oraz biała w delikatne szare gałązki. Włóczki okazało się tak dużo, że zamiast jednej torebki wyszły mi aż trzy a do tego 2 etui na telefon i jeszcze trochę jasnej zostało :)

Pierwsza torebka dwukolorowa zapinana na zamek. Rozmiar gotowy pomieścić duży portfel, telefon i masę "przydasiów" :)Druga torba - a właściwie coś w rodzaju torby na zakupy lub na plażę. Jest mega rozciągliwa, zmieści duży plażowy ręcznik, butelkę wody do picia i inne drobiazgi :)

Trzecia torebka dla odmiany w wersji czarnej na guziki. Guziki są przepiękne ciemno szare, kolor inny niż  na zdjęciu
Oraz etui na telefon

2 komentarze: